20-latek zdewastował nagrobki na toruńskim cmentarzu przy ul. Wybickiego
20-latek zdewastował nagrobki na cmentarzu parafialnym przy ul. Wybickiego w Toruniu, przewracając i łamiąc płyty oraz rozrzucając znicze. Policja zatrzymała go w stanie nietrzeźwości, postawiła 46 zarzutów i oskarżyła o uszkodzenie mienia oraz znieważenie miejsca spoczynku zmarłych. Sprawca przyznał się do winy.
3 źródła
3 artykuły