51-letnia kierująca potrąciła rowerzystę na przejeździe w Zielonej Górze
W poniedziałek w centrum Zielonej Góry 51-letnia kierująca potrąciła rowerzystę na przejeździe. Rowerzysta nie odniósł obrażeń, ale kobieta straciła prawo jazdy, a sprawa trafiła do sądu.
2 źródła
2 artykuły