← Wszystkie wiadomości

51-letnia kierująca potrąciła rowerzystę na przejeździe w Zielonej Górze

W poniedziałek w centrum Zielonej Góry 51-letnia kierująca potrąciła rowerzystę na przejeździe. Rowerzysta nie odniósł obrażeń, ale kobieta straciła prawo jazdy, a sprawa trafiła do sądu.

2 źródła 2 artykuły

Źródła faktograficzne