Ambasada Rosji w Polsce wydała oświadczenie w sprawie ofiar rzezi wołyńskiej
Ambasada Rosji w Polsce wydała oświadczenie, w którym stwierdziła, że ofiary rzezi wołyńskiej były obywatelami ZSRR od 1939 roku, mimo że były Polakami. Oświadczenie jest odpowiedzią na decyzję Karola Nawrockiego o odebraniu Orderu Orła Białego Wołodymyrowi Zełenskiemu.
2 źródła
2 artykuły