Anna Maria Żukowska zaapelowała do Donalda Tuska o reformy zdrowia
Anna Maria Żukowska, przewodnicząca klubu parlamentarnego Nowej Lewicy, zaapelowała do Donalda Tuska o zajęcie się ochroną zdrowia w kontekście afery w Szpitalu Południowym w Warszawie i zarobków Dawida Kacprzyka. Skrytykowała minister zdrowia Jolantę Sobierańską-Gredę za milczenie i ostrzegła przed utratą władzy przez rządzących.
0 źródeł
4 artykuły
4 komentarzy / reakcji