Beata Śniechowska zdobyła gwiazdkę Michelin dla swojej restauracji
Beata Śniechowska, zwyciężczyni drugiej edycji programu 'MasterChef', zdobyła gwiazdkę Michelin dla swojej restauracji. Jest pierwszą kobietą w Polsce z tym wyróżnieniem.
0 źródeł
2 artykuły
2 komentarzy / reakcji