← Wszystkie wiadomości

Beata Śniechowska zdobyła gwiazdkę Michelin dla swojej restauracji

Beata Śniechowska, zwyciężczyni drugiej edycji programu 'MasterChef', zdobyła gwiazdkę Michelin dla swojej restauracji. Jest pierwszą kobietą w Polsce z tym wyróżnieniem.

0 źródeł 2 artykuły 2 komentarzy / reakcji

Powiązane komentarze i reakcje