CBOS opublikował badania o złości Polaków na lekarzy
CBOS opublikował badania fokusowe pokazujące głęboką złość Polaków na lekarzy i system ochrony zdrowia, związaną z poczuciem nierówności i nadużyć władzy. Lekarze są postrzegani jako uprzywilejowana grupa wyzyskująca system, a ich wysokie zarobki i wieloetatowość budzą oburzenie.
2 źródła
2 artykuły