Członkowie zarządu Bumar-Łabędy oskarżeni o niegospodarność
Dwie osoby, członkowie zarządu Zakładów Mechanicznych Bumar-Łabędy, zostały oskarżone o niegospodarność w latach 2018-2019, co spowodowało straty w wysokości 4 milionów złotych. Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu przesłała akt oskarżenia do sądu. Oskarżonym grozi do 10 lat więzienia.
2 źródła
2 artykuły