← Wszystkie wiadomości

Członkowie zarządu Bumar-Łabędy oskarżeni o niegospodarność

Dwie osoby, członkowie zarządu Zakładów Mechanicznych Bumar-Łabędy, zostały oskarżone o niegospodarność w latach 2018-2019, co spowodowało straty w wysokości 4 milionów złotych. Prokuratura Okręgowa w Sosnowcu przesłała akt oskarżenia do sądu. Oskarżonym grozi do 10 lat więzienia.

2 źródła 2 artykuły

Źródła faktograficzne