Donald Trump zagroził zniszczeniem Iranu w przypadku zamknięcia cieśniny Ormuz
Prezydent USA Donald Trump zagroził zniszczeniem Iranu, jeśli ten zamknie cieśninę Ormuz. W odpowiedzi irańscy negocjatorzy opuścili rozmowy pokojowe w Szwajcarii, a Iran zbagatelizował groźby. USA zapowiedziały możliwość pobierania opłat od statków przepływających przez cieśninę w przypadku braku porozumienia.
7 źródeł
8 artykułów
1 komentarzy / reakcji