Donald Tusk zapowiedział surowe konsekwencje dla osób wchodzących do szpitala bez kolejki
Donald Tusk zapowiedział surowe konsekwencje dla osób wchodzących do szpitala bez kolejki i należących do Koalicji Obywatelskiej. Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek wepchnęła się w szpitalu w Żywcu na badania poza kolejką, tłumacząc to obowiązkami zawodowymi.
11 źródeł
16 artykułów
5 komentarzy / reakcji