← Wszystkie wiadomości

Gaz-System buduje drugi terminal LNG w Zatoce Gdańskiej

Gaz-System podjął decyzję o budowie drugiego pływającego terminala LNG w Zatoce Gdańskiej i zwiększył jego przepustowość z 4,5 mld m sześc. do 6,1 mld m sześc. gazu rocznie. Inwestycja jest komercyjna i nie wymaga wsparcia z budżetu państwa.

2 źródła 2 artykuły

Źródła faktograficzne