Gaz-System buduje drugi terminal LNG w Zatoce Gdańskiej
Gaz-System podjął decyzję o budowie drugiego pływającego terminala LNG w Zatoce Gdańskiej i zwiększył jego przepustowość z 4,5 mld m sześc. do 6,1 mld m sześc. gazu rocznie. Inwestycja jest komercyjna i nie wymaga wsparcia z budżetu państwa.
2 źródła
2 artykuły