Iran oświadczył brak negocjacji nuklearnych z USA
Rzecznik irańskiego resortu dyplomacji Esmaeil Baghaei oświadczył, że Iran nie negocjował w sprawie programu nuklearnego podczas rozmów z USA i nie podjął nowych zobowiązań. Współpraca z MAEA będzie kontynuowana pod warunkiem zatwierdzenia przez irański parlament.
3 źródła
3 artykuły