Karol Nawrocki stracił przytomność w autokarze podczas kampanii
Podczas kampanii prezydenckiej na Dolnym Śląsku Karol Nawrocki nagle stracił przytomność w autokarze, doświadczając również wymiotów i niekontrolowanych ruchów, co wzbudziło obawy współpracowników o jego życie.
10 źródeł
24 artykułów
14 komentarzy / reakcji