Kierowca BMW uciekł po uszkodzeniu sygnalizatora w Kielcach
W Kielcach przed godziną 4.00 rano doszło do policyjnego pościgu za kierowcą BMW, który nie zatrzymał się do kontroli, uszkodził sygnalizator na ul. Popiełuszki i uciekł pieszo. Policja prowadzi czynności w celu zatrzymania kierowcy.
2 źródła
2 artykuły