Kierowca wjechał w tłum kibiców w Cabo San Lucas
Kierowca wjechał w tłum kibiców świętujących zwycięstwo reprezentacji Meksyku w Pucharze Świata w Cabo San Lucas, raniąc co najmniej 17 osób. Do zdarzenia doszło podczas spontanicznego świętowania na ulicach miasta. Okoliczności zdarzenia badają lokalne służby.
5 źródeł
5 artykułów