← Wszystkie wiadomości

Legia Warszawa obroniła tytuł mistrza Polski w koszykówce

Legia Warszawa obroniła tytuł mistrza Polski w koszykówce, pokonując w siódmym meczu finału play off Orlen Zastal Zielona Góra 78:70 i wygrywając rywalizację 4-3.

3 źródła 5 artykułów 2 komentarzy / reakcji

Źródła faktograficzne

Powiązane komentarze i reakcje