Legia Warszawa obroniła tytuł mistrza Polski w koszykówce
Legia Warszawa obroniła tytuł mistrza Polski w koszykówce, pokonując w siódmym meczu finału play off Orlen Zastal Zielona Góra 78:70 i wygrywając rywalizację 4-3.
3 źródła
5 artykułów
2 komentarzy / reakcji