Lekarz zakaził się ebolą po powrocie z Demokratycznej Republiki Konga
We Francji wykryto pierwszy przypadek eboli u lekarza, który wrócił z Demokratycznej Republiki Konga. Lekarz został odizolowany w specjalistycznym szpitalu, a jego stan jest stabilny. Osoby, które mogły mieć z nim kontakt, zostaną poddane 21-dniowej izolacji.
6 źródeł
6 artykułów