Łukasz Czopik złożył rezygnację z rady nadzorczej JSW i dołączył do zarządu Tauronu
Łukasz Czopik złożył rezygnację z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej JSW ze skutkiem na 30 czerwca 2026 r. i został powołany do zarządu Tauron Polska Energia jako wiceprezes ds. zgodności i ciągłości działania operacyjnego od 1 lipca 2026 r. Rezygnacja została uzasadniona podjęciem nowych obowiązków zawodowych.
4 źródła
4 artykuły