Minister zdrowia zapowiedziała likwidację kominów płacowych w ochronie zdrowia
Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Granda zapowiedziała likwidację kominów płacowych w ochronie zdrowia. Zapowiedziano zmiany systemowe, w tym ustawę o zbieraniu danych o wynagrodzeniach lekarzy z wykorzystaniem numeru PESEL. Od lipca będzie obowiązek raportowania umów zawieranych z lekarzami do rejestru.
3 źródła
3 artykuły