← Wszystkie wiadomości

Ministerstwo Zdrowia rozważa limit godzin pracy dla lekarzy

Minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda rozważa wprowadzenie limitu przepracowanych godzin w ochronie zdrowia, wskazując na różnice w zasadach zatrudnienia. Planowane jest spotkanie z samorządem lekarskim 9 lipca. Problem dotyczy różnych form prawnych zatrudnienia, w tym umów o pracę i umów B2B, gdzie nie ma górnego limitu godzin.

5 źródeł 5 artykułów

Źródła faktograficzne