Ministerstwo Zdrowia wszczęło kontrolę w Szpitalu Południowym
Ministerstwo Zdrowia podjęło decyzję o kontroli w Szpitalu Południowym w związku z doniesieniami o nieprawidłowościach na SOR. Kontrola dotyczy okresu od 1 lipca 2025 r. do 31 maja 2026 r. i obejmuje ocenę prawidłowości postępowania personelu medycznego oraz procesu diagnostyczno-terapeutycznego.
3 źródła
3 artykuły