← Wszystkie wiadomości

Paweł Lech zaalarmował o nieprawidłowościach w Szpitalu Grochowskim

Radny Paweł Lech zaalarmował o nieprawidłowościach w Szpitalu Grochowskim, w tym o narastającym zadłużeniu placówki, zatrudnianiu osób 'na słupa' oraz przypadkach podwójnych etatów. Zawiadomienia w tej sprawie zostały skierowane do prokuratury, a funkcjonariusze CBA pojawili się w szpitalu.

2 źródła 2 artykuły

Źródła faktograficzne