Policja ogłosiła czarny alert drogowy po wypadku na Śląsku
We wtorek 23 czerwca na drodze między Brynkiem a Połomią doszło do tragicznego wypadku drogowego, w którym zginęły dwie osoby, a trzy zostały ranne. Policja ogłosiła czarny alert drogowy i apeluje o ostrożność.
2 źródła
2 artykuły