Policja ze Skierniewic zatrzymała czterech członków grupy przestępczej kradnącej samochody
Policja ze Skierniewic zatrzymała czterech mężczyzn z województwa mazowieckiego, zarzucając im udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się kradzieżami samochodów, paserstwem i handlem narkotykami. Trzech z nich zostało aresztowanych, a policja odzyskała dwa luksusowe samochody oraz znaczną ilość narkotyków i sprzętu do włamań.
5 źródeł
5 artykułów