Policjanci zatrzymali 43-letniego kierowcę Seata w Kołbieli
43-letni kierowca Seata został zatrzymany przez policję w Kołbieli za jazdę w stanie nietrzeźwości (1,5 promila alkoholu) pomimo sześciu dożywotnich zakazów prowadzenia pojazdów i cofniętych uprawnień. Kierowca usłyszał zarzuty i trafił do aresztu na miesiąc.
2 źródła
2 artykuły