Policjanci zlikwidowali laboratorium metamfetaminy w Jastrzębiu-Zdroju
Policjanci z Żor przy wsparciu funkcjonariuszy z Katowic oraz Radomia zlikwidowali laboratorium metamfetaminy w Jastrzębiu-Zdroju, zatrzymując sześciu obywateli Czech w wieku od 31 do 40 lat i zabezpieczając około 2 kilogramów substancji do produkcji narkotyków.
2 źródła
2 artykuły