← Wszystkie wiadomości

Policjanci zlikwidowali laboratorium metamfetaminy w Jastrzębiu-Zdroju

Policjanci z Żor przy wsparciu funkcjonariuszy z Katowic oraz Radomia zlikwidowali laboratorium metamfetaminy w Jastrzębiu-Zdroju, zatrzymując sześciu obywateli Czech w wieku od 31 do 40 lat i zabezpieczając około 2 kilogramów substancji do produkcji narkotyków.

2 źródła 2 artykuły

Źródła faktograficzne