Polska zwołała naradę 13 państw UE w sprawie reformy systemu ETS
Polska zwołała naradę 13 państw UE w Luksemburgu, aby skoordynować stanowiska przed reformą systemu ETS. Polska dąży do wzmocnienia Funduszu Modernizacyjnego po 2030 r. i zmian w przydziale darmowych uprawnień dla przemysłu energochłonnego.
2 źródła
2 artykuły