Reprezentacja Polski pokonała Niemców 3:1 w Gliwicach
Reprezentacja Polski pokonała Niemców 3:1 w meczu Ligi Narodów w Gliwicach, mimo przegranej pierwszej partii 25:23. Kolejne sety Polacy wygrali 25:16, 25:17 i 25:15.
5 źródeł
7 artykułów
2 komentarzy / reakcji