Rzecznik Prezydenta RP krytykuje rząd w sprawie afery w Szpitalu Południowym
Rzecznik Prezydenta RP Rafał Leśkiewicz skrytykował rząd i prokuraturę za brak reakcji w sprawie afery w Warszawskim Szpitalu Południowym, nazywając ją gigantycznym problemem. Wskazał na brak działań organów ścigania wobec Dawida Kacprzyka i ocenił, że system ochrony zdrowia jest niewydolny.
0 źródeł
2 artykuły
2 komentarzy / reakcji