Śląscy policjanci i strażnicy graniczni zatrzymali 6 osób za nielegalną migrację i handel narkotykami
Śląscy policjanci i strażnicy graniczni zatrzymali 6 osób zamieszanych w nielegalną migrację i handel narkotykami. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Działania przeprowadzono w województwach śląskim i małopolskim.
2 źródła
2 artykuły