← Wszystkie wiadomości

Służby wyłowiły ciało z Wisły w Warszawie

W środę po południu (24 czerwca) służby wyłowiły z Wisły w Warszawie ciało, które prawdopodobnie należy do zaginionego 15-latka. Chłopiec zaginął w niedzielę wieczorem po wejściu do rzeki w rejonie Wybrzeża Helskiego. Ostateczne potwierdzenie tożsamości będzie możliwe po przeprowadzeniu badań.

2 źródła 2 artykuły

Źródła faktograficzne