Święczkowski stwierdził brak kworum i opuścił salę
24 czerwca nie odbyło się posiedzenie Zgromadzenia Ogólnego Sędziów Trybunału Konstytucyjnego z powodu braku kworum. Prezes Bogdan Święczkowski stwierdził brak kworum i opuścił salę wraz z dwoma sędziami. Czwórka sędziów powołanych przez Sejm nie opuściła sali mimo wezwań.
4 źródła
4 artykuły