Trzej policjanci oskarżeni o zaniedbania w sprawie śmierci 14-letniej Natalii
Trzej policjanci zostali oskarżeni o niedopełnienie obowiązków służbowych i nieumyślne narażenie życia 14-letniej Natalii, która zmarła z wyziębienia w Andrychowie. Prokuratura ustaliła, że nie podjęli wymaganych działań po zgłoszeniu zaginięcia dziewczynki.
4 źródła
4 artykuły