Ursula von der Leyen podziękowała Keirowi Starmerowi za wzmocnienie bezpieczeństwa Europy
Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen publicznie podziękowała premierowi Wielkiej Brytanii Keirowi Starmerowi za jego wkład w zwiększenie bezpieczeństwa Europy i wsparcie dla Ukrainy, podczas gdy Starmer ogłosił swoją rezygnację ze stanowiska premiera, pozostając jednak liderem Partii Pracy do czasu wyboru następcy.
0 źródeł
3 artykuły
3 komentarzy / reakcji