← Wszystkie wiadomości

Władysław Kosiniak-Kamysz ogłosił podpisanie umowy na zakup okrętów podwodnych od Szwecji

Wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz ogłosił, że 29 czerwca w Gdyni zostanie podpisana umowa na zakup trzech okrętów podwodnych od Szwecji. Umowa obejmuje również dostarczenie okrętu przejściowego do szkolenia załogi.

5 źródeł 5 artykułów

Źródła faktograficzne