Włoskie ministerstwo zdrowia wprowadziło czerwony alarm w 16 miastach
Cztery osoby zmarły we Włoszech z powodu ekstremalnych upałów; temperatury sięgają 37-39 stopni Celsjusza; włoskie ministerstwo zdrowia wprowadziło czerwony stopień alarmu w 16 miastach
3 źródła
3 artykuły