Województwa świętokrzyskie i małopolskie podpisały list intencyjny o współpracy turystycznej
Przedstawiciele województw świętokrzyskiego i małopolskiego podpisali list intencyjny o współpracy turystycznej, obejmującej tworzenie ścieżek rowerowych i wzajemną promocję ofert turystycznych. Celem współpracy jest zwiększenie ruchu turystycznego między regionami.
2 źródła
2 artykuły