← Wszystkie wiadomości

Województwa świętokrzyskie i małopolskie podpisały list intencyjny o współpracy turystycznej

Przedstawiciele województw świętokrzyskiego i małopolskiego podpisali list intencyjny o współpracy turystycznej, obejmującej tworzenie ścieżek rowerowych i wzajemną promocję ofert turystycznych. Celem współpracy jest zwiększenie ruchu turystycznego między regionami.

2 źródła 2 artykuły

Źródła faktograficzne